Flash

काठमाण्डौँको बानेश्वर चोकमा ठेलामा मः म बेच्दै गायक बनेका कपिल पौडेलको पहिलो गीत”साला काठमाण्डौँ ”सार्वजनिक गरिएको छ। गायकबन्ने सपना बोकेर काठमाण्डौँ आएका कपिल लामो समय देखि ठेलामा मःम बेच्दै आएका थिए। उनको गायकी क्षमताको युट्युवमाचर्चा भए पछि उनी एकाएक चर्चित भएका थिए। । निरज भट्टको शब्दमा रहेको गीतमा कपिलकै संगित रहेको छ।
काठमाण्डौँमा सपना बोकेर आउने युवा र उनले काठमाण्डौँमा पाउने असफलता र दुखबोल्ने गीतमाअभिनेता शिशिर भण्डारीको अभिनय रहेको छ। काठमाण्डौँमा पाएको असफलतामा निरासाव्यक्तगर्न ‘साला काठमाण्डौँमा’भन्ने शब्द राखिएको कपिलको भनाई रहेको छ। सन्तोष खनाल ‘फिल्मीकिरो’को निर्देशनमा बनेको भिडियोमा वाइपि घिमिरेको छायांकन रहेको छ। भिडियोलाई सन्जिप श्रेष्ठले सम्पादन गरेकाहुन्।

https://www.youtube.com/watch?v=H8sBL4fkXvw&feature=share

Published date : 2018-12-31

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ