Flash

काठमाडौँ, पुस १६
नेपाली लोक दोहोरी गीतको क्षेत्रमा मौलिक लोक लयमा आधारित गीत कम मात्रामा आइरहेको अवस्थामा निकै रमाइलो पारामा युवा युवती विचको सम्वादलाई समेटेर केशव अधिकारी को लोकदोहोरी गीत ‘सानु विहे भयो की भा छैन ’ गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । सार्वजनिक गीतमा प्रमेश उपाध्यय , सन्तोष रेग्मी र स्मृती बजगाईँको आवाज रहेको छ ।
लाहुर बाट आएको लाहुरे र गाउँकी युवती विचको प्रेमको सम्वादलाई भिडियोमा समेटिएको छ । आफनो मनमा विहे गर्ने मन भएको तर आफुले खोजे जस्तो राजकुमार हाल सम्म नपाएको गुनासो गायिकाले गरेकी छन । शितल राज गिरीको शब्द तथा लय सिर्जना रहेको छ । केशव खत्रीको छायाँकन , अनिल रानाको सम्पादन , केशव खत्रीको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । गीत ‘सानु विहे भयो की भा छैन ’ गीतमा संजिव सिंह ठकुरी , त्रिसना खड्का र गोपाल केसीको अभिनय रहेको छ ।
‘सानु विहे भयो की भा छैन ’ को हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-12-31

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ