Flash

काठमाडौँ, पुस १६
नेपाली लोक दोहोरी गीतको क्षेत्रमा मौलिक लोक दोहोरीमा निकै मार्मिक भाकाहरु बजारमा ल्याउने क्रममा निरञ्जन अधिकारीको मार्मिक भाका ब्लोसम म्युजिक मार्फत बजारमा आएको छ । सार्वजनिक गीतमा गायक निराजन अधिकारी र गायिका सोविता सापकोटाको स्वर रहेको छ ।
प्राण प्यारी मायालुलाई संसारबाट त्याग्नु पर्दाको अवस्थालाई गीतमा मार्मिक रुपमा समेटिएको छ । निराजन अधिकारीको शब्द तथा लय सिर्जना गीतमा रहको छ । आफनो मायालुलाई पराईले लग्दा मनमा निकै पिडा भएको कुरा गीतमा ब्यक्त गरिएको छ । मुकेश हुमाँगार्इँको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन , बविता श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । ‘लास ’ गीतको भिडियोमा निराजन अधिकारी र सारिका केसीको अभिनय रहेको छ ।

‘लास ’ को हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2018-12-31

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ