Flash

लोकप्रिय गायिका मेलिना राइ र गायक टम्पाशेर राइको युगल स्वरमा नयाँ गीत ”काठैमा काटी दरबार”को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । हाइलाइटस नेपालबाट शुक्रबार साझ रिलिज गरिएको गीतमा टम्पाशेरको नै शब्द र संगीत छ भने गीतलाई पावल चामलिंग राइले संगीत संयोजन गरेका हुन । ”काठैमा काटी दरबार” म्युजिक भिडियोमा मोनिका राइ र टम्पाशेरको नै अभिनय गरेका छन् भिडियोमा बिशेष गरी आफ्नो साइनोमा बिहेबारी गरिने चलनलाइ देखाउन खोजिएको छ ।
आशिक राइको निर्देशनमा बनेको भिडियोमा बिक्रम कार्कीको क्यामेरा र बिकाश धमलाको सम्पादन गरिएको छ । उदयपुर गाइघाटका टम्पाशेर राइले विभिन्न २ दर्जन गीतमा संगीत र १ दर्जन गीत रेकर्ड गरिसकेका छन् भने उनि पछिल्लो समय नया नया गीत रेकर्ड र भिडियो निर्माणमा ब्यस्त छन अबको केहि हप्तामै नया गीतको भिडियो ल्याउन राइ शुक्रबार नै भिडियोको छायांकनको लागि काभ्रेको धुलिखेल पुगिसकेका थिए।

Published date : 2019-01-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ