Flash

आफ्नो पहिलो लिरिकिल भिडियो आज राती बाट चर्चा कमाएका गायक नवीन गहतराजको दोस्रो गीत उड्दै छु केही दिन अघि रिलिज भएको छ। झापाको बिर्तामोड स्थायी घर भई हाल अमेरिका रहेका गायक गहतराज नेपाली संगीतलाई मनै देखि माया गर्छ्न। राम्रा गीत संगीत र पृथक सिर्जना बाट श्रोता माझ चिनिन चाहन्छन् । ”उड्दै छु” बोलको यस गीतमा शब्द संगीत र स्वर स्वयम गायक नवीन गहतराजको रहेको छ भने गीतको एरेन्जमेन्ट सनिरले रहेको छ। अस्ट्रेलिया र अमेरिका छायांकन गरिएको गीतको भिडियोमा मनोज लाकन्द्री र सृष्टि सिंहको अभिनय रहेको छ। जीवन रसाइलीको कयामेरा, सम्पादन, र निर्देशनमा गीतको भिडियो निर्माण भएको हो।

Published date : 2019-01-06

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ