Flash

रोशन पोखरेल , काठमान्डाँै , माघ १
बिजि बर्मा फिल्मसको प्रस्तुतीमा शंकर अधिकारी घायलको लेखन तथा निर्देशन रहेको नेपाली कथानक चलचित्र को छायांकन तिब्रगतिमा शुरु भएको छ । सो चलचित्रको रामेछाप सोलु र जिरी आसपासका क्षेत्रमा छायाांङकन गरिने निमार्ण पक्षले बताएको छ । नव नायिका प्रेरणा बोहराको साथमा राजु श्रेष्ठ ,राजन श्रेष्ठ कुमार कार्की ,डिबि लामा,सुष्मा थिङ लगायत का कलाकारले अभिनय गर्ने भएका छन । ओम बहादुर कार्की को निर्माण मा बिक्रम कार्की को छायाँकन राजन महर्जन र सुरेस पाण्डे को नृत्य रहेको छ ।चलचित्रमा युवा युवति विचको भावनात्मक प्रेमलाई कथाको रुपमा समावेश गरिएको चलचित्रका निर्देशक तथा लेखक शंकर अधिकारीले बताए ।

Published date : 2019-01-15

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ