Flash

राजु बोहरा काठमान्डौ ४ – साकुरा मल्टी मिडिया हाउसको प्रस्तुतीमा लोकप्रिय गायक चन्द्र शर्मा र गायिका अमृता श्रीपालको नयाँ साँगीतीक कोसेली “आगनीमा रन्क्यो सहनाई घन्क्यो पञ्चेबाजा” भर्खरै मात्र बजारमा आएको छ । आफ्नै कला संस्कृति र मौलिकता भित्र रुमलिएको यस गीतमा चन्द्र शर्मा र अमृता श्रीपालको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ ।

चन्द्र शर्माको शब्द र राजन ठकुरीको लय सिर्जनाबाट सजिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा अर्जुन गीरी र सारिका केसीको अभिनय हेर्न पाईन्छ । चन्द्र शर्मा राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठान नेपालका निवर्तमान केन्द्रिय सदस्य पनि हुन् । सार्बजनिक भएको यस गीतको म्युजिक भिडियो शंकर बिसीले निर्देशन गरेका हुन् भने सम्पादन नविन घर्तीको रहेकोछ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला । 

Published date : 2019-01-17

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ