Flash

काठमान्डाँै , माघ ८
नेपाली गीत संगीतको विकाश र प्रबद्धन गर्न समर्पित प्रियसी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा गायक बुद्धि पुन मगर र विमला रोक्का मगरको आवाजमा सजिएको निकै मार्मिक लोकदोहोरी गीत ‘ प्रतिक्षाको घडि ’ गीतको भिडियो बजारमा सार्वजनिक भएको छ ।
आफनी मायालुलाई भेटन नपाउदा गायक निकै निराश भएका छन । आफनी प्रेमीका आफनो बन्न आउने विश्वासका साथ गायक कुरेर बसेका छन । गीतमा प्रेम आचार्यको शब्द तथा नेत्र भण्डारीको लय सिर्जना गीतमा रहेको छ । मुकेश हुमागाईँको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन , बविता श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । ‘ प्रतिक्षाको घडि ’ गीतमा विमल अधिकारी र साया भण्डारीको अभिनय रहेको छ ।
‘ प्रतिक्षाको घडि ’ भिडीयो हेर्नुहोस

Published date : 2019-01-22

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ