Flash

हिट नेपाली चलचित्र नाइ न भन्नुल २ को चर्चित गीत ‘मर्ने कसैलाइ रहर हुँदैन’ बाट चर्चा बटुलेका बाल गायक प्रेम परियारले सांगितिक बजारमा नयाँ गीत”मेरो कथा”लिएर आएका छन । यो भन्दा अगाडी पनि दर्जनौ चर्चित गीतहरु गाएर दर्शक श्रोताहरुको मन जित्न सफल भई सकेका छन ।’ मर्ने कसैलाइ रहर हुँदैन’ नाइ नभन्नु ल २ को उनको उत्कृष्ट गित हो भन्ने यि ‘आँखामा तिमी छौ’, ‘फेरी फेरी नाइ नभन्नु ल’ र नाइ नभन्नु ल ४ चलचित्रकोे ‘कसम हामिले खाएका थिए’उ जिवन भरी साथ दिने मैना राजा मैना र मैना रानी लगायतका गितहरु गाएर श्रोताको मानसपटलमा बस्न सफल भएका छन । भर्खरै सार्वजनिक गीत मेरो कथामा दिपेन्द्र शाहको शब्द र संगितमा रहेको छ ।गितको म्युजिक भिडियो हेर्नको लागि हेर्नलाइ तल लिन्क क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-01-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ