Flash

नेपाली सुमग संगीतको क्षेत्रमा राम्रो सम्भावना भएकी गायिका सारा पौडेल र सुमन राईको स्वरमा रहेको निकै भावनात्मक रमाइलो गीत “ सोल्टी आले ” गीतको भिडियो बजारमा आएको छ । युवा युवती विचको प्रेमको भाषालाई गीतमा समेटिएको छ । आफनी मायालुलाई जिवन साथी बनाउनको लागी गायक निकै अगाडि रहेका छन । सुनिल डिप्टा राईको शब्द तथा सुमन राईको संगीत गीतमा रहेको छ । गीतको एरेन्ज सुमन राईले गरेका छन । महेश महराको छायाँकन , लक्षु गौत्तमको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । गीतमा विवेक र काशिश दाहालको अभिनय र सलिना , रिया , अजय र किसनको नृत्य रहेको छ ।
“ सोल्टी आले ” गीतको भिडियो हेर्नुहोस

Published date : 2019-01-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ