Flash

पछिल्लो समय नेपाली लोकगीत संगीतको बजार फराकिलो हुँदै गहिरहेको छ । अन्य गीतसंगीत को तुलनामा लोक गीत सुन्न हेर्न रुचाउँने दर्शन श्रोता देश तथा बिदेशमा प्रसस्तै छ्न् । सुन्दा आनंद सरल र सहज सिर्जना नेपाली हरुको जनजिवन मा घटेकै विषयबस्तु टिपेर तयार गरिने लोक दोहोरी अत्यन्तै लोकप्रिय बिधा पनि हो ।
एक दिनमै कैयौं गीतहरू म्युजिक भिडियो हरु सार्बजनिक भैरहने लोक सांगीतिक बजारमा भर्खरै मात्र आरति मिडियाको प्रस्तुतिमा युदिन न्यौपाने को नयाँ गीत जोगी सार्बजनिक भएको छ । बिगत लामो समयदेखि लोकसंगीत मा आबद्ध रहेका लोकप्रिय सर्जक तथा गायक प्रेम सापकोटा सोनु र पुर्णकला बिसि को आवाज मा रहेको गीतमा भाका गायक स्वयं सोनु ले बनाएका छ्न भने किस्ना आचार्य रोशनी को शब्द सिर्जना रहेको छ । प्रेम कै निर्देशन मा तयार भएको गीतको म्युजिक भिडियो मा गोबिन्द बिष्ट को छायांकन र सम्पादन रहेको छ । म्युजिक भिडियो मा युदिन न्यौपाने / सोना केसि र अर्जुन कडेलको उत्कृष्ट अभिनय देख्न पाइन्छ ।

Published date : 2019-01-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ