Flash

हरेक दिन नयाँ टेस्टका गीत संगीत र म्युजिक भिडियो नेपाली संगीत बजारमा सार्वजनिक भैरहेका छ्न । संगीतका माध्यम बाट नाम , दाम र सम्मान कमाउने सोचका साथ नयाँ कलाकारहरुकोहीले आगमन पनि दिनानुदिन भैरहेको छ। आफ्नो प्रोफेशनल लाइफ बाट बचेको समय गीत संगीतलाई दिदै अघि बढी रहेका गायक प्रदिप पाण्डेको नयाँ गीत खुचिङ माया केही दिन अघि डिजिटल बजारमा सार्वजनिक भएको छ ।

यस गीतमा शब्द, संगीत र स्वर स्वयम् गायक प्रदिप पाण्डेको रहेको छ भने उनलाई स्वरमा साथ चर्चित गायिका मेलिना राईले दिएकी छिन। गीतको एरेन्जमेन्ट आशिष अविरलले गरेका हुन । गीतको भिडियोमा सुनिल क्षेत्री , एलिशा शर्मा र ओशन बास्तोलाको अभिनय देख्न सकिन्छ । सुनिल क्षेत्रीको निर्देशन र कन्स्पेटमा गीतको भिडियो निर्माण भएको हो।

Published date : 2019-01-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ