Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । माघ महिना, शांखुको सलिनदी मेला चलिरहेको बेलामा यसै सेरोफेरो भित्र केन्द्रित एक गीत बजारमा आएको छ । सालिनदी नुहाउन गएको बेलामा एक युवाले अर्की एक सुन्दरी युवतीलाई पहिलो भेटमा नै मन पराएपछी परिचयको माग राख्दा बनेको यस गीतमा रमेशराज बराइली, सुदीपराज सेन्चुरी, सरस्वति अर्याल र जेनिशा तामांगको सुमधुर स्वर रहेको छ ।

गीतलाई गोर्खा चौतारी म्युजिक प्रालि मार्फत सबिनराज सेन्चुरी र सरस्वति अर्यालको नाममा बजारमा पठाईएको हो । प्रस्तुत गीतलाई लय रमेशराज बराइलीले भरेका हुन् भने शब्द सबिनराज सेन्चुरी र रमेशराज बराइलीले भरेका छन् ।

मौलिक स्वादमा तयार भएको यस गीतको म्युजिक भिडियो पनि तयार भैसकेको छ भिडियोमा दिपक खड्का र आशा खड्काको उत्कृष्ट अभिनय देख्न सकिन्छ । खमेश श्रेष्ठ द्वारा निर्देशित भिडियोलाई छायांकन सागर गौतम र सम्पादन नबिन घर्तीले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-01-25

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ