Flash

काठमान्डाँै , माघ २२
पुरुषको महिला माथि ज्याजति भयो भन्ने पनि सुनेकै हो , पुरुषले पुरुषलाई बलत्कार गरेको घटना भनेको कुरा सुन्दा निकै अश्चर्य लाग्न सक्छ । तर सो कुरा बास्तविक रुपमा भएको छ । केही समय अगाडि जिवन सिल्वाल माथी भएको अपराधको बारेमा कहालिलाग्दो अन्तवार्ता द सोनिका सो नामक एक युटुव अन्तवार्ता मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।
आफुलाई विभिन्न बाहनामा को कारणको ब्यावहार देखाएर लिङ्ग समेत मुखमा जबर्ज्स्ति हाली दिएको घटनाका विषयमा सो आफु माथी भएको शोषणका बारेमा मिडियामा बाहिरिन बाध्य भएको छ । आफु तेस्रो लिङगी भएका कारणले दिपेन्द्र शाहले बालबालिका तथा अन्य ब्याक्तिलाई समेत त्यस किसिमको ब्यावहार गर्ने गरेको खुलासा भएको छ । स्वास्थ्य कर्मिबाट आफु निकै पिडित भएको बताएका हुन ।
पुरा जानकारी लिन हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2019-02-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ