Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको म्युजिक भिडियो मोडलिंग विधामा आफ्नो छुट्टै स्थान जमाएका मोडल द्वय महेन्द्र गौतम र अन्जली अधिकारीले एक काँठे गीतको म्युजिक भिडियोमा पनि अभिनय गरेका छन् । यस भन्द पहिले पश्चिमी गीतहरुको म्युजिक भिडियोमा उनीहरुको बढी मात्रामा अभिनय देख्न सकिन्थ्यो । यस गीतको म्युजिक भिडियोमा महेन्द्र र अन्जलिको अभिनयलाई कति दर्शक मन पराउने हो हेर्ने बाँकी छ ।

महेन्द्र गौतम र अन्जली अधिकारी द्वारा अभिनित अमृत खाती र उमा श्रेष्ठको संयुक्त प्रस्तुति “जुनतारा” बोलको हो । यस गीतमा अमृत र उमा कै सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । सुरज अधिकारीको लय र यादम श्रेष्ठको शब्द द्वारा सुसजित “जुनतारा” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन बिक्रम चौहानले गरेका हुन् भने छायांकन दुर्लब श्रेष्ठ र सम्पादन मिलन बि.क ले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-02-07

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ