Flash

काठमान्डौ माघ २९ – पछिल्लो समयमा नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा फरक-फरक स्वाद बजारमा आइरहेका छन् । यस भित्र मानिसलाई खानाको परिकारमा फरक-फरक परिकारको स्वादको आवस्यक परे जस्तै गीत संगीत सुन्नमा पनि फरक-फरक स्वादको आवस्यक पर्ने गर्दछ । सोहि क्रममा तामाङ सेलोका अनुरागीहरुका लागि  गायिका वसन्ती लामाको स्वरमा नयाँ तामाङ सेलो ‘नक्कली कान्छी’  सार्वजनिक भएको छ। ‘नक्कली कान्छी’ बोलको सेलो गीतमा वसन्ती लामालाई बाबुल गिरीले स्वरमा साथ दिएका छन् ।

गायक बाबुल गिरीको शब्द तथा संगीत रहेको यस गीतको म्युजिक भिडियोलाई कोरियोग्राफी भारुण तामाङ र शरुती तामाङले गरेका छन् भने नबिन धितालले भिडियो छायांकन तथा सम्पादन गरेका छन् । हाईलाइट नेपालको अफिसियल युटुब च्यानलबाट सार्वजनिक भएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा शरुती तामाङ र उमंग तामाङको दमदार अभिनय देख्न सकिन्छ छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-02-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ