Flash

सविना पोखरेल , काठमान्डाँै
नेपाली लोकदोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा रहेको विभिन्न किसिमको अवरोधका कारण सागीतिक क्षेत्रमा गतिरोध उत्पन्न भएको चिनारी टाइम्सद्धारा लिइएको अन्तवार्तामा चर्चित भिडियो निर्देशक बविता पुरी ले आरोप लगाएकी छन । सिमित ब्यक्तिको मनोमानी तवर बाट गीत संगीतमा विकृती पुयाएको आरोप लागेको छ । निकै गहन तरिकाबाट लिइएको अन्तवार्तामा विदेशमा भएका नेपाली दाजु भाईको साथ र सहयोगबाट नेपाली संगीतको आकार निकै फराकिलो बन्दै गएको सो अन्तवार्तामा गीतकार तथा सर्जक राजेन्द्र पुरीले बताए । गीत संगीतको कारणबाट नै समाजमा सकारात्मक परिवर्तन ल्याउन सकिने उनले बताए । नेपाली लोकदोहोरी क्षेत्रमा लागेका कलाकारहरुलाई समाजका अन्य मानिसहरुले हेर्ने दृष्टिकोण फरक भएको उहाँले बताउनु भयो । नेपाली गीतमा जिवनका बास्तविक भावनाहरु समेटिने भएका कारणले पनि निकै आफुलाई मन पर्ने उनले बताए ।
हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2019-02-14

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ