Flash

आर पोखरेल, काठमाडौँ , फागुन १ ।
युबा सर्जक धर्मराज सुबेदी घायलको लोकदोहोरी गीत .”सगँ सगैँ रमाउला “ को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । उक्त गितमा मुक्तीनाथ उप्रेती र कल्पना ढुङगानाको आवाज रहेको छ भने मनोज आचार्यको लय रहेको छ। हेटौंडा पालुङ दामनमा घुम्न जाने मायालु जोडिको कथालाई उक्त गितमा समेटिएको छ भने प्रेमका भावहरुलाई गीतमा निकै चोटिलो तरिकाबाट प्रस्तुत गरिएको छ । आफनी मायालुलाई भगाएर मायाको सपना भित्र सजाउनका लागी राजेश निकै हतारिएका छन । प्रकाश खड्काको छायाँकन , लक्ष्मण चौहानको सम्पादन तथा विक्रम चौहानको निर्देशन रहेको छ । ”सगँ सगैँ रमाउला “ गीतमा मौलिक तरिकाबाट तयार पारिएको छ । गीतमा चन्द्र तामाङ, सेन्जी ब्लोन राजेश विक र गीता बुढाथोकीको अभिनय निकै लोभ लाग्दो रहेको छ भने उक्त गित गोर्खा चौतारी म्युजिक प्राली मार्फत सार्बजनिक गरिएको छ।
( भिडियो हेर्नुहोस ।)

Published date : 2019-02-15

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ