Flash

काठमान्डाँै , फागुन ११
नेपाली गायनको क्षेत्रमा सर्वाधिक विश्वभरी निकै लोकप्रिय रहेको “रेशम फिरी री“ गीत गाएर सर्वाधिक लोकप्रिय रहेका गायक सुन्दर श्रेष्ठका नातिनीहरु भुमिका बुद्धचार्य र सुप्रिना गलामी पहिलो पटक मिडियामा आएका छन । ओम ब्यान्डको प्रतिनिधित्व गर्ने अभियानको साथमा फेदम ब्याण्डको साथमा संगीतको क्षेत्रमा संघर्ष गरिरहेका छन् । हजुर बुवाको गायन क्षेत्रबाट आफनो भविश्य खोज्दै पहिलो पटक मिडियामा आएका हुन ।
चर्चित युटुव सो “द सोनिका सो“ मार्फत कुरा गदैँ उनीहरुले आफुहरु नेपाली रयाप गायनकोक्षेत्रमा अगाडि बढ्न सहि तरिकाबाट नेपाली गायनको यात्रालाई अगाडि बढाउन चाहेको बताएका तरिकाबाट नेपाली गायनको यात्रालाई अगाडि बढाउन चाहेको बताएका छन । आफुहरुलाई सानै उमेर देखी यस क्षेत्रमा लागेको उहाले बताउनु भयो । आफनो मामाको धमेन्द्र सेवानको साथबाट आजको दिन सम्म भएको उहाँले बताउनुभयो । हजुर बुवा सुन्दर श्रेष्ठको प्रेरणाबाट नै कलाकार बन्ने प्रेरण मिलेको उनीहरुले बताएका छन ।
हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2019-02-23

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ