Flash

बलेवा, १२ फागुन
बागलुङ को बलेवामा जारी प्रथम बलेवा महोत्सवको अवसरमा आयोजित लोक दोहोरी गीत प्रतियोगिताको उपाधि राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठान गोरखाले जितेको छ । शनिबार भएको अन्तिम चरणको प्रतिष्पर्धामा राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठान बागलुङलाई पछि पार्दै गोरखाले उपाधि जितेको हो । प्रतियोगितामा दर्पण छायाँ दोहोरी साँझ पोखरा र राष्ट्रिय लोक तथा दोहोरी गित प्रतिष्ठान लमजुङले तेस्रो भएका छन् ।

उपाधि विजेता गोरखाले रु ३० हजार, दोस्रो भएको बागलुङले रु २५ हजार र तेस्रो भएका दुई समुहले रु १५÷१५ हजार प्राप्त गरेको दोहोरी गीत प्रतियोगिता निर्णायक समितिका संयोजक गायक पूर्ण परियारले जानकारी दिनुभयो । महोत्सवको अवसरमा आयोजित खुल्ला रत्यौली प्रतियोगितामा कुश्मा खरिया ग्रामीण महिला समूह पर्वत, प्रथम, कामना स्वालम्बी महिला समुह पैयुँपाटा, द्वितीय, गणेश मावि नारायणस्थान तृतीय र अभियान आमा समूह पैयुँपाटा सान्त्वना भएका छन् ।

बागलुङ नगरपालिका १४ मा रहेको स्थानीय नारायणस्थान सामाजिक सेवा प्रतिष्ठानको आयोजनामा फागुन २ गतेबाट शुरु भएको महोत्सव आइतबारसम्म सञ्चालनमा रहनेछ । महोत्सवबाट बलेवा क्षेत्रको प्रचारप्रसार गर्दै कृष्ण गण्डकी क्याम्पसको शैक्षिक उन्नयनका लागि कम्तीमा रु एक करोडको अक्षयकोष स्थापना गर्ने लक्ष्य राखिएको महोत्सव मूल आयोजक समितिका संयोजक भरत पौडेलले बताउनुभयो ।

महोत्सवमा यस क्षेत्रका विभिन्न व्यक्तिले कृष्ण गण्डकी क्याम्पसको शैक्षिक विकासका लागि लाखौँ रकम आर्थिक सहयोग गर्दै आएका छन् । (रासस)

Published date : 2019-02-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ