Flash

रोशन पोखरेल , दमक , फागुन २०
बिजि बर्मा फिल्मस प्रालीको ब्यानरमा निमार्ण भै रहेको नेपाली कथानक चलचित्र “ सत्यम शिवम सुन्दरम “को छायाँङकन तिव्र गतिमा पुर्वाञ्चलको इलाम र झापाका विभिन्न क्षेत्रमा भैरहेको निमार्ण पक्षले बताएको छ ।
कला राईको प्रस्तुती तथा शंकर अधिकारी घायलको लेखन निर्देशनमा सत्यम शिवम सुन्दरम को छायाँकन पुर्वाञ्चलमा भएको हो । मधेसी र पहाडी युवा युवती विचको त्रिकोणात्मक प्रेमलाई चलचित्रमा समावेश गरिएको सो चलचित्रकी निमार्ता कला राईले बताइन । चलचित्रमा बिमला गिरी,राजन महर्जन ,कृष्ण घलान,अन्जना श्रेष्ठ ,गितान्जली सुवेदी,ज्ञानेन्द्र चेम्जोङ,हिरण्य, धनराज सुब्बा,राजेस घतानी र नव प्रस्तुति मा रिचा भण्डारी को अभिनय रहेको छ । नरेश ऐर को छायांकन राजन महर्जन र सुरेस पाण्डे को नृत्य देव महर्जन को द्वन्द,बिपिन कटवाल को शृङार अनि शंकर अधिकारी को गीत रहेको छ । आगामी हरितालिका तिजमा रिलिज गरिने लक्ष्य सहित धमाधम छायांकनमा जुटेको चलचित्रका निर्देशक तथा लेखक शंकर अधिकारीले बताए ।

हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2019-03-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ