Flash

रोशन पोखरेल , विराटनगर , पौष ६
प्रियसी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा गायिका मुना थापा मगर र गायक सविन तामाङ को सुमधुर आवाजमा दुनियाँले हल्ला चलायो गित आज बाट युटुव मार्फत आएको छ । माया प्रेमका मार्मिक भावहरुलाई समेटेर तयार परिएको गितकोलाई आम दर्शक तथा श्रोताको निकै रोजाईमा पर्न सफल हुने अपेक्षा गरिएको छ । माया प्रेममा विछोडिनु पर्दा कस्को मन पो खुशी हुन्छ होला र ? मनभित्रको गहिरो चोटलाई पराइ मानिसहरुले आफनो प्रेमीकालाई वा प्रेमीलाई त्याग्ने अवस्थामा सम्म पुराएको अवस्थाहरु समाजमा निकै छ ।

दुनियाँले नराम्रो भनेको देख्दा आफनी प्रेमीकालाई सम्झदा मायाको भाव सिर्जना हुने अवस्थालाई निकै कलात्मक रुपमा समेटिएको छ । कमल बस्नेतको शब्द तथा संगीत संयोजन रहेको गीतलाई मायामा निराधार आरोपको हल्ला चल्दाको परिदृश्य आधार बनाएर गाइएको छ। मुकेश हुँमागाईको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन , बविता श्रेष्ठको निर्देशन रहेको भिडियोमा कलाकारहरु सगुन शाही , कमल बस्नेतको अभिनय रहेको छ ।

“मायामा कस्ले दुनिया हल्ला चलायो”को भिडियो

Published date : 2017-12-20

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ