Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । हाल रोजगारीको सिलसिलामा साउदी अरब रहेका कुल बहादुर राम्जाली मगरले एक निकै मन छुने गीत बजारमा ल्याएका छन् । उक्त गीत “रोएर थाकिन” बोलको रहेको छ । कुल बहादुर राम्जालीको साथमा यो गीत हिमाल मगरको पनि संयुक्त प्रस्तुति हो । आफुले माया गरेको मान्छे आफ्नो मन बाट टाढा भएपछीको वियोगान्त कथावस्तुमा आधारित यस गीतमा देवी घर्ति र बिशाल सोनीको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ ।

प्रस्तुत गीतलाई लय  भरेका छन् । गीत निकै कर्णप्रिय बनेको छ र गीतको मिठासता संगै म्युजिक भिडियो पनि निकै आकर्षक बनेको छ । भिडियो बिमल अधिकारी र सारिका के.सी को घत लाग्दो अभिनय देख्न सकिन्छ । “रोएर थाकिन” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन कपिल लामाले गरेका हुन् भने छायांकन सुरेश श्रेष्ठ र सम्पादन दिपक बिस्टले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-03-07

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ