Flash

२०६४ सालदेखी गायन क्षेत्रमा सक्रिय गायक नबिन कटुवालको नयाँ गीत ‘तिरीमिरी झ्याईँ’को भिडियो सार्वजनिक भएको छ। कटुवालले यसपटक ‘डान्सिङ्ग नम्बर’ प्रस्तुत गरेका छन्। गीतमा नबिनको स्वर, प्रकाश नेपालीको संगीत तथा गणेश शाहको रचना छ। नबिन आँफैले निर्देशन गरेको भिडियोमा सुनिल, रोहनी लगायतका कलाकारहरुको नृत्य हेर्न सकिन्छ। पोखरा आसपासका रमणिय स्थानहरुमा खिचिएको भिडियो सरोज अधिकारीले खिचेका हुन्, गीतमा प्रिती गुरुङ्को कोरियोग्राफी छ। नबिनले यसअघि आधुनिक गिती संग्रह ‘कोशेली’ तथा ‘साथ’ बजारमा ल्याएका थिए।

Published date : 2017-12-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ