Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । केहि समय अघि सम्म नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा मौलिकता हराउंदै गयो भन्ने किसिमको गुनासो चारैतिर बाट आइरहेको बेला पछिल्लो पटक आफ्नै कला संस्कृति र मौलिकताको जगेनार्थ धेरै गीतहरु बजारमा आइरहेका छन् ।

सोहि क्रममा बिन्ध्यबासिनी म्युजिक प्रालिले मेनुका सोनीको लोक दोहोरी गीत “आउनु माया रोधिमा” बोलको गीत पनि भर्खरै बजारमा ल्याएको छ । गीतको भिडियो हेर्दा आफु बिस्वको जुनसुकै कुना कन्दरामा भए पनि आफ्नै गाउँवस्तीमा रहेको महसुस दिलाउने यस गीतको म्युजिक भिडियोमा गोबिन्द बि.सी र मेनुका सोनीको आकर्षक अभिनय देख्न सकिन्छ ।

सुजन परियार र मेनुका सोनी द्वारा स्वर बद्ध यस गीतलाई लय चन्द्र बि.क र शब्द निर्मला बि.क ले भरेका छन् । “आउनु माया रोधिमा” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन चित्र मास्की मगरले गरेका हुन् भने छायांकन शम्भु चालिसे र सम्पादन नबिन घर्ति मगरले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-03-11

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ