Flash

मह संचारको व्यानरमा किरण केसीले निर्माण गरेको फिल्म दाल भात तरकारीको चर्चा यस फिल्मका स्टारकास्टसंगै भिजिट भिषा बोलको गीतको कारण पनि चर्चामा रहेको छ । शत्रु गतेको सफलतापछि निर्माण गरिएको दाल भात तरकारी र्मिाण टिमले पहिलो गीतको अपार सफलतापछि दोस्रो गीत रिलिज गर्ने तयारीमा रहेका छन् । फिल्मको शिर्ष गीत रिलिज गर्नु पूर्व निर्माण टिमले सो गीत तस्बिरहरु सार्वजनिक गरेको छ ।

जुन तस्बिरमा हरिवंश आचार्य र निरुता सिंह सेफको अवतारमा देखिएका छन् भने अर्का नायक नायिका पुष्प खड्का र आँचल शर्मा पनि निकै फन मुडमा देखिएका छन् । राजेश पायल राई र स्मिता दाहालको स्वर रहेको सो गीतमा हरिवंशकै शब्द र शम्भुजित बास्कोटाको संगित रहेको छ । फिल्मलाई किरणको फिल्मलाई उनकै छोरा सुदन केसीको डेब्यु निर्देशन गरेका छन् । बैशाख १३ गतेबाट अलनेपाल रिलिज हुन लागिरहेको यस फिल्ममा मदनकृष्ण श्रेष्ठ , प्रियंका कार्की, वर्षा राउत, बसुन्धारा भुषाल लगायतका कलाकारहरुको मुख्य अभिनय रहेको छ ।

Published date : 2019-03-11

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ