Flash

आधुनिक संगीतमा स्थापित गायक प्रमोद खरेल करिब एक दशक यता लोकप्रिय छन्। स्वदेश तथा विदेशका कन्सर्टमा उत्तिकै सक्रिय खरेल हरेक कार्यक्रममा आफ्ना एक दर्जन बढी लोकप्रिय गीत प्रस्तुत गर्छन्। प्राप्ति, सेन्टिमेन्ट्स, प्रणय, प्रवेग, निर्झरी तथा हंगामाल गायतका आधा दर्जनभन्दा बढी एकल एल्बम बजारमा ल्याइसकेका खरेल म्युजिक भिडियोमा पनि उत्तिकै सक्रिय छन्। खरेलको नयाँ गीत ‘दन्तैमा…’ उनको आफ्नै अफिसियल युट्युब च्यानल ‘सिङ्गर प्रमोद खरेल’ बाट रिलिज भएको छ। भिडियोमा सुनील क्षेत्री, प्राञ्जली सापकोटा र नेपाली ठिटोजको आकर्षक नृत्य तथा अभिनय छ। म्युजिक भिडियो हेर्नुहोस्।

Published date : 2017-12-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ