Flash


रोशन पोखरेल , काठमाडौं ।
गायक तथा संगीतकार उत्तम विक्रम विष्ट र गायिका सिर्जना गुरुङको नयाँ गीत ‘तिमीलाई देखेर ’ गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । अप्सरा विष्ट खड्काको शब्द तथा उत्तम विक्रम विष्टको ‘तिमीलाई देखेर ’ गीतको म्युजिक भिडियोसहित सार्वजनिक भएको हो । गीतको एरेन्ज कृष्ण पुन ले गरेका छन ।

उवि उविको निर्देशनमा रहेको तिमीलाई गीतको भिडियोमा उत्तम विक्रम विष्ट , शिल्पा खड्का , प्रियङ्का मगर , रिदिमा मगर , दिपिका अधिकारी , मनिसा लामा र प्रतिक्षाको फिचरिङ रहेको छ ।गीतलाई निकै आकर्षक रुपमा प्रस्तुत गरिएको छ । मनोज राना मगरको छायाँकन र विनोद बमको सम्पादन भिडियोमा रहेको छ ।
नेपाली टिपिकल शब्दको प्रयोग गरेर डान्सिङ पारामा गीतलाई प्रस्तुत गरिएको छ । गोदावरीका रमणिय स्थानमा छायांकन भएको यस भिडियोमालाई दर्शक स्रोताले मन पराउने बिश्वास जित्नेमा आशावादी रहेको गायक विष्टले बताए ।
हेर्नुहोस भिडियो

Published date : 2019-03-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ