Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा आफ्नो छुट्टै नाम स्थापित गरेका गायक तथा सारंगी बादक हेमन्त “कान्छा” रसाइलीले फेरी पनि अर्को सांगीतिक कोसेली लिएर बजारमा आएका छन् । उनले यस पटक पुराना श्रष्ठा सर्जकको सम्मान तथा ति सृजनाहरुलाई जीवित राख्नका निमित्त स्वर तथा सारङ्गी सम्राट पुजनिय झलकमान गन्धर्व ज्युको “तिम्रो नै माया” बोलको  कभर गीत बजारमा ल्याएका हुन् ।

स्वर तथा सारंगी बादनको भूमिकामा हेमन्त स्वयम् रहेका छन् भने सहनाई समिर जैरु, गितारमा लुमन स्थापित र ध्वनि सम्पादनमा बिक्रम काउछा मगरको कला यस गीतमा रहेको छ । उनकै व्यक्तिगत युट्युब च्यानल मार्फत सार्बजनिक गरिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा यिनै तिन कलाकारहरु देखिएका छन् । भिडियोलाई छायांकन तथा सम्पादन दुर्लभ श्रेष्ठले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला । 

Published date : 2019-03-14

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ