Flash

फागुन १७ बाट रिलिजमा आएको फिल्म क्याप्टेनले दर्शकहरुबाट मिश्रित प्रतिक्रिया पायो । अनमोल केसी , डेब्यु नायिकाहरु उपासना सिंह ठकुरी र प्रियंका एमभीको मुख्य अभिनय रहेको यस फिल्मलाई नेकपाका अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पनि हेरेका छन् । तत्कालिन एमाले निकट रहेका भुवनले प्रधानमन्त्री लगायतलाई फिल्म देखाएका हुन् । हिजो होलीको अवसरमा क्याप्टेन फिल्म हेर्न प्रधानमन्त्री ओलीसहित बुबा मोहनप्रसाद, पत्नी राधिका शाक्य, नेकपा महासचिव विष्णु पौडेललगायत नेताका साथमा सिटी सेन्टर पुगेका थिए ।

फिल्म हेर्न आएका प्रधानमन्त्रीसहितको टोलीलाई निर्माण टिमले होली लगाई दिँदै स्वागत गरेका थिए । प्रधानमन्त्रीले पनि अनमोललाई हातको इसाराले बोलाउँदै होलीको टिका लगाईदिएका थिए । फिल्म हेरेपछि प्रतिक्रिया दिँदै प्रधानमन्त्रीले युवाहरुले नै खेल क्षेत्रलाई अगाडी बढाएको भन्दै फिल्म राम्रो बनेको बताए । भुवन केसीको निर्माणमा बनेको क्याप्टेन फुटवल खेलाडीको कथामा बनेको छ । फिल्ममा सुनिल थापा, प्रशान्त ताम्राकार ,सरोज खनाल, विल्सनविक्रम राई, राजाराम पौडेल, बुद्धि तामाङ लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ । फिल्मलाई दिवाकार भट्टराईले निर्देशन गरेका छन् ।

 

Published date : 2019-03-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ