Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको भोटेचौर स्थायी घर भएका गायक बिबेक चौलागाईं पछिल्लो समयमा नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा आफ्नो नामलाई स्थापित गराउने क्रममा रहेका छन् बिशेष गरेर आफ्नै कला संकृति र मौलिकतालाई जगेर्ना गर्नुपर्छ भन्ने मूल उदेस्यका साथमा लागिपरेका उनले यस अगी पनि केहि गीतहरु बजारमा ल्याइसकेका छन् यिनै गीतहरु संगै बिबेकले अहिले भर्खरै “चरी मैना” बोलको गीत बजारमा ल्याएका छन् । नारायण दंगालको पहिलो प्रस्तुतिको रुपमा बजारमा आएको यस गीतमा गायिका गितादेवी र विवेक चाैलागाईको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ ।

गायक तथा सर्जक चाैलागाई कै लय तथा शब्दमा तयार पारिएको “चरी मैना” बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्बजनिक भएको करिब एक हप्तामा १ लाख भन्दा बढी दर्शकहरुले आफ्नो रोजाइमा पारिसकेका छन् । भिडियोमा आयुष्मा कार्की र संजिव ठकुरीले आकर्षक अभिनय देख्न सकिन्छ। भिडियोलाई कोरियोग्राफी सन्जिब ठकुरीले गरेका हुन् भने छायांकन टंक के.सी  सम्पादन नबिन भाटले गरेका छन् । गीतको अडियो तथा भिडियोलाई डि.ए.आर. मुभिज एण्ड फिल्मस प्रालीको युट्युब च्यानल मार्फत सार्बजनिक गरिएको छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-03-22

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ