Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली समाजमा अझै पनि जातीय भेदभावको अन्त्य हुन सकेको छैन । मुखले जति नै जातीय भेदभावको अन्त्य हुन पर्छ भन्ने भनाइ आएता पनि  भनाइमा नै सिमित रहेको हुँदा कलाकारिता पक्षबाट यसको आवाज बुलन्द भैरहेका छन् । सोहि क्रममा यतिबेला लिखु तामाकोशी गाउँपालिको प्रस्तुतिमा “पुजा नगर मलाई” बोलको गीत भर्खरै बजारमा आएको छ । अब हेर्न बाँकी छ यस गीतले समाजमा कस्तो किसिमको परिवर्तन ल्याउने छ । प्रस्तुत गीतमा राजेश कुमार नेपाली र शर्मिला श्रेष्ठको सुमधुर स्वर रहेको छ । गीतलाई लय राजेश कुमार नेपालीले भरेका हुन् भने शब्द पासङ कुमार लामा ब्ल्यु स्काईले भरेका छन् ।

र सामाजिक यथार्थतालाई छर्लंग पार्दै यस गीतको म्युजिक भिडियो पनि अहिले डिजिटल बजारमा सार्बजनिक भैसकेको छ । भिडियोमा रश्मि भट्ट, कृष्ण स्वर्णकार, लक्ष्मण बिक्रम बस्नेतको अभिनय देख्न सकिन्छ । निरेन श्रेष्ठ द्वारा निर्देशित भिडियोलाई छायांकन मरुभूमि नारायणले गरेका  छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-03-22

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ