Flash

रोशन पोखरेल, काठमान्डौँ ।
नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा भिडियो निर्देशनमा निकै रुचाइएका भिडियो निर्देशक तथा मोडल काजिश श्रेष्ठको निर्देशनमा निकै सन्देशमुलक लघु चलचित्र “स्वास्नी पिडित” निमार्ण भएको छ । सामाजिक विषय बस्तुलाई सो छोटो चलचित्रमा समावेश गरिएको छ ।
सो लघु चलचित्रलाई टिमाया राईले लेखेकी हुन । समाजका ब्यप्त विकृतीलाई सन्देशमुलक तरिकाबाट तयार पारेर निमार्ण गरिएको सो चलचित्रका ब्यावस्थापक हस्त बहादुर राईले बताए । लघु चलचित्रमा अजय रेग्मीको छायाँकन , दिपक विष्टको सम्पादन र काजिश श्रेष्ठको निर्देशन रहेको छ । सो चलचित्रमा राजकुमार दर्जी , पुजन घिमिरे र प्रवेश क्षेत्रीको अभिनय रहेको छ ।

लघु चलचित्र “स्वास्नी पिडित” हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-03-22

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ