Flash

काठमाण्डौ चैत्र १६ – नेपालमा पनि पछिल्लो समयमा निकै राम्रा काम हरुको सुरुवात भएको छ बिस्वको तुलनामा नेपाल अलि पछि परेकोनै देखिन्छ गिनिज अफ वल्ड रेकर्डमा नाम लेख्ने महान कार्य केहि तेस्ता व्यक्तिले मात्र गर्न सक्छन तेही क्रममा नेपाल बाट केहि समय अगाडी १२६ घण्टा लामो नृत्य गरेर बन्धना नेपालले गिनिज अफ वल्ड रेकर्डमा नाम लेखाउन सफल भएकी थिइन् भने फेरी यस्तै युगल नृत्य गरेर गिनिज अफ वल्ड रेकर्डमा नाम लेखाउने तयारि गरेर पत्रकार सम्मेलन भएको छ ।

काठमाडौं जिल्ला चन्द्रागिरी नगरपालिका वडा नं ६ मा स्थायी बसोबास गर्दै आइरहेका सन्त प्रसाद श्रेष्ठ र दुर्गा श्रेष्ठका छोरिहरु दुई बहिनी रुबिशा श्रेष्ठ र एलिशा श्रेष्ठले लगातार ४० घन्टा युगल नृत्य देखाएर गिनिज अफ वल्ड रेकर्डमा नाम लेखाउने भएका छन् । सो अभियानका लागी गोल्डेन आई डान्स सेन्टरको आयोजनामा चैत्र ११ गते पत्रकार सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । सृजना अधिकारीको संचालन रहेको कार्यक्रममा ९० घन्टा २ मिनेट लागातार बोलेर गिनिज बुकमा नाम लेखाउन सफल ब्यक्ती अनन्तराम केसि , समाजसेवी ब्यक्तित्वहरु ,टाइम किपर ब्यवस्थापक हरि चन्द्र लामा लगायत पत्रकारहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

उक्त कार्यक्रमको संयोजन सन्तोष लामाले गरेका थिए । उहा मोटिभेसंनल ट्रेनर हुनु हुन्छ भने यो भन्दा पहिले दुइवटा गिनिज अफ वल्ड रेकर्डको कार्यक्रम सफल रुपले सम्पन्न पारिसकेका छन् साथै यो कार्यकर्मको सम्पूर्ण ब्यवस्थापन पनि सन्तोष लामाले नै गर्ने भएका छन् ।मिडिया संयोजक रुपमा प्रकाश बराईली “अभिव्यक्ति” र मिडिया सहयोगिको रुपमा बिरेन्द्र ओली रहेका थिए । रुबिशा श्रेष्ठ र एलिशा श्रेष्ठले लगातार नृत्य प्रस्तुत गर्ने कार्यक्रम २०७६ जेठ ११ र १२ गते हुने कुरा आयोजक पक्षले जानकारी गराएको छ ।

Published date : 2019-03-30

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ