Flash

चैत्र १६ काठमान्डौ – चैत्र १४ गते बिहिबारका दिन नव गायक निवाश थापाको जन्मदिनकै अवसरमा आधुनिक गीति एल्बम “हृदय” को बिमोचन कार्यक्रम सङ्गै सोही गीत अन्तर्गत रहेको गीत “मृत्यु मा एउटै चिता बनोस” को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । बिमोचन कार्यक्रममा वन तथा वातावरण मन्त्री शक्ति बहादुर बस्नेतको प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो । कार्यक्रममा डा. कृष्णहरि बराल, बाबुराजा केसि, बिबि अनुरागी, एकनारायण भन्डारी, महेश खड्का लगायत चर्चित कलाकार र पत्रकारहरुको बाक्लो उपस्थिती रहेको थियो। सोहि गीतमा निवास थापाको रहेको छ भने केशब अधिकारीको शब्द, सङ्गीत रहेको छ ।

कुशल निर्देशक एबम मोडल शिवन पोखरेलको निर्देशन रहेको गीतमा अजय रेग्मीको छायांकन, अधिनायक मान शेरचनको सम्पादन रहेको छ भने अर्चना काउछा मगर र नवीन श्रीसको अभिनय रहेको छ । भिडियोमा भाग्य न्यौपाने अतिथी कलाकारको रुपमा देखा परेका छन् । यस गीतलाई शाहरा फिल्म्सले बजार ब्यवस्थापन गरेको छ । बिमोचन कार्यक्रममा प्रकाश बराईली “अभिव्यक्ति” ले मिडिया संयोजन गरेका थिए भने कार्यक्रमको संचालन संचारकर्मी कमल सरगमले संचालन गरेका थिए । उक्त कार्यक्रममा बागमती सरसफाई अभियानका प्रतिनिधि, बन्दना नेपाल, भाग्य न्यौपाने र श्रस्टा सर्जक लगायत अन्यलाई सम्मान गरिएको थियो ।

सोही गीतको भिडियो हेर्नका लागी तलको लिन्क क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-03-30

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ