Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ ।बिशेष गरेर बिभिन्न म्युजिक भिडियो निर्देशन बाट नेपाली कलाकारिता क्षेत्रमा परिचीत प्रविन थापा पछिल्लो समयमा एक फरक गीतमा देखा परेका छन् । दर्जनौं गीतहरुमा निर्देशन गरिसके पछी व्यस्तताको कारण सम्बन्धित कलाकारको आग्रहलाई स्वीकार्दै उनि “सुसेलीमा हाल्दै” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा देखा परेका हुन् । उक्त गीत सागर भण्डारी “दिनेश” को प्रस्तुतिमा बजारमा आएको हो । डान्सिंग बिटमा तयार भएको यस गीतमा सागर भण्डारी र प्रिती आलेको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । गीतको म्युजिक भिडियोमा प्रविन थापा संगै करिश्मा ढकालको पनि निकै आकर्षक नृत्य देख्न सकिन्छ ।

सगर भण्डारी “दिनेश” को शब्द संगीतमा तयार भएको “सुसेलीमा हाल्दै” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोलाई प्रविन थापा स्वयम् ले गरेका हुन् भने छायांकन नमराज घिमिरे र सम्पादन शक्ति प्रज्वल घिमिरे, बिर बहादुर थारुले गरेका छन् । यस भन्दा अगी पनि थुप्रै गीतहरुमा अभिनय तथा निर्देशन गरिसकेका प्रविन लगाएत यस गीत संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकारहरुमा सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौं ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-03-30

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ