Flash

सामाजिक संजालमा भाइरल भएको मिस नेपाल सम्बन्धि भिडियोको बिषयमा मिस नेपाल आयोजना गर्दै आएको संस्था हिडन ट्रेजरले प्रेस बिज्ञप्ति जारी गर्दै स्पष्टीकरण दिएको छ ।

यस प्रतियोगिताको अडिसनको भिडियोको एक पार्टमा २५ बर्ष देखि यस प्रतियोगीताको कोरियोग्राफी गर्दै आएकी रचना गुरुङले सहभागीलाई होच्याएर प्रश्न गरेको देखिन्छ । उनले किन मेकअप नगरेको ? चस्माको पावर कति छ ? मेकअप नगरेर प्रतियोगिताको नै बेइज्जत गरेको लगायत प्रश्न सोधेकी छन् । यस बिषयलाई लिएर सामाजिक संजालमा उनको बिरोध भैरहेको छ यसका साथै सामाजिक संजाल प्रयोगकर्ताले मिस नेपालको उदेश्यमाथि नै प्रश्न चिन्न उठाइरहेका छन् ।

यस बिषयमा हिडन ट्रेजरले स्पस्टिकरण दिएको छ । कुनै पनि प्रतियोगितामा सजिलो अप्ठ्यारो प्रश्न सोधिन्छ त्यसलाई सहि ढंगले उत्तर दिन सक्ने व्यक्ति नै सफल हुन्छ भने आसयको बिज्ञप्ति सस्थाले सार्वजनिक गरेको छ । यसका साथै २५ बर्ष देखि आयोजना हुदै आएको यस प्रतियोगीताले कसैलेलाइ पनि होच्याउने, मानहानि हुने काम नगरेको र नगर्ने समेत स्पस्ट पारेको छ । भिडियोको एक भाग हेरेर सामाजिक सन्जालमा आएको अभिव्यक्तिलाई सामाजिक संजालको सकारात्मक नकारात्मक दुवै बिषय हुने भन्दै साचो कुरा नबुझी प्रतिक्रिया नदिन आग्रह समेत गरेको छ ।

Published date : 2019-04-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ