Flash

विराटनगर,
बलिउडका सुपरस्टार अभिनेता सलमान खान अहिले आफनो चलचित्र ‘दबंग ३’को छायांकनमा व्यस्त रहेका छन् । उक्त फिल्मको आइटम गीतका लागि यसअघि अभिनेत्री सन्नी लियोनलाई लिइने चर्चा चलेको थियो । तर, अब यस गीतमा सनी लियोन नभएर अभिनेत्री मौनी रोयलाई फाइनल गरिएको खबर बाहिरिएको छ ।

‘दबंग ३’ ‘दबंग’ र ‘दबंग २’को सिक्वेल रहेको छ । पहिले फिल्म ‘दबंग’ मा अभिनेत्री मलाइका अरोराको ’मुन्नी बदनाम’मा आइटम डान्स रहेको थियो भने ‘दबंग २’ मा करीना कपूर खानले ’फेविकल’मा आइटम डान्स गरेकी थिइन् ।

यस फिल्मका निर्देशक प्रभु देवा र अरबाज खानका अनुसार सनी नै त्यस गीतका लागि ठिक रहेको भएर यो गीतमा सनी लियोनलाई नै राख्न चाहिरहेका थिए । तर, सलमानलाई भने यस आइटम गीतका लागि सन्नीको साटो मौनी रोय ठिक लागेपछि उनले यस गीतमा सनीलाई नराखी मौनी रोयलाई फाइनल गरेका हुन् ।

मौनीसँगै यस गीतमा सलमान खानको पनि डान्स रहने छ । फिल्म ‘दबंग ३’ मा सलमान खानका साथ सोनाक्षी सिन्हा, माही गिल, टिनु आनन्द र अरबाज खानलगायतको कलाकारहरुको मुख्य भूमिका रहने छ ।

Published date : 2019-04-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ