Flash

नेपालीहरुमा हलिउड तथा बलिउड फिल्मको मोह कस्तो छ भनेर यसअघि नै देखिसकेको छ । यसलाई अझ बल पु¥याएको छ हलिउडको बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘एभेन्जर्स इन्ड गेम’ले । आजबाट विश्वव्यापीरुपमा रिलिजमा आएको यस फिल्मले पैसाको बाढी नै बगाउने अनुमान गरिएको छ । बुधबारदेखि फिल्मको टिकट बुकिङ खुला गरेको थियो । टिकट खुला भएसंगै टिकट काट्नेको लाईन नै लागेको छ भने माग यति भयो की केही दिन अघि क्युएफएक्सको वेभसाईट नै क्रयास भएको थियो । टिकटका लागि दर्शकहरुमा हारालुछकै अवस्था रहेको छ । यसलाई फिल्मी पण्डितहरुले सुनामीकै नाम दिएका छन् । फिल्मले पहिलो दिनमा करोडसम्म कलेक्सन गर्ने अनुमान गरिएको छ । मल्टिप्लेक्सहरुमा फिल्मले राम्रो शो पाएको छ ।

यो फिल्मले २ हप्तादेखि दबदबामा रहेको ए मेरो हजुरलाई सकस पारेको छ । यसको शो पनि घटेको छ भने फिल्म ‘एभेन्जर्स इन्ड गेम’ का लागि यात्रा कै लागि हलबाट उतारिएको छ । ‘एभेन्जर्स इन्ड गेम’ले हेर्ने दर्शकको संख्यामा कमी नआए आइतबारदेखि ए मेरो हजुर ३ मल्टीप्लेक्सहरुबाट उत्रने सम्भावना प्रवल छ । फिल्ममा रोर्बट डाउनी जूनियर , क्रिस इवान्स , मार्क रफ्फालो , क्रिस हेम्सवर्थ , स्कारलेट जोहानसन ,जोस ब्रोलिन लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ ।

Published date : 2019-04-27

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ