Flash

नेपाली संगीतकारहरु गायक बन्ने क्रममा चर्चित युवा संगीतकार आर.बि.लामाले पनि आफ्नो नाम थपेका छन।सबै बिधाको गीतहरु संगीत गर्न पोख्त संगीतकार आर.बि.लामाले भर्खरै “मज्जा बेग्लै छ”भन्ने बोलको गीत सार्वजनिक गरेका छन ।

अहिले बजारमा चलिरहेको ट्रेन्ड्लाई मध्यनजर गरि बनाइएको गीत”मज्जा बेग्लै छ” मा चर्चित पार्श्वगायिका दीपा लामाले उनलाई स्वरमा साथ दिएकी छिन जसमा शब्द र संगीत उनको आफ्नै संगीत संयोजन भने आमोस तामाङ्को रहेको छ।विभिन्न रमणिय स्थानमा छायांकन गरिएको उक्त गीतको म्युजिक भिडियोमा चर्चित मोडल प्रीया लिम्बु , हेरुका लामाको साथ बि.गोर्खाली ब्वाइजको जोडदार अभिनय रहेको छ।

गीतको भाबलाई विशेष ध्यानमा राखी बनाइएको उक्त म्युजिक भिडियोमा कोरियोग्राफ बि.गोर्खाली ब्वाइज,छायांकन राम कुमार के.सि. रहेको छ भने सम्पादन र निर्देशन बरिस्ठ सम्पादक टेकेन्द्र शाहको रहेको छ।करिब एक सय पचास गीतमा संगीत भरिसकेका गीतहरु मध्ये विश्व नेपालीको स्वरमा रहेको “तिम्ले धोका दिएपछी” ,मेलिना राईको “धोका दिई जाने माया”,शिव परियारको “तिमी हेरिराख” ,दीपा लामाको “यति धेरै माया लाग्छ”,दीपक लिम्बुको “गरिब भनी हेला नगर”,प्रेम लामाको “बगिजाने खोला हजुर”,पुजा तामाङ्को “सिन्धु त पाल्चोक”,कोष बोम्जनको “हिउँ त झर्ने” उनले गरेका संगीतको चर्चित गीतहरुमा पर्दछन।

Published date : 2017-12-27

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ