Flash

आज अर्थात शुक्रबारबाट फिल्म ‘दाल भात तरकारी’ अल नेपाल सार्वजनिक प्रदर्शनमा आएको छ । यो फिल्मलाई क्यूएफएक्सले २० शोज दिएको छ । फिल्मका गीत र ट्रेलरले फिल्मको हाइपलाई माथि पर्याएको छ । त्यसमाथी कलाकारको जम्बो टिम छ । यसले गर्दा पनि फिल्मले राम्रो ब्यापार गर्ने अड्कल लगाउँन सकिन्छ ।

हलिउडको फिल्म एभेजन्र्सको उपस्थिती हुँदा पनि यसले २० शो पाउनु सुखद हो । हुनत, फिल्मले शो मात्र पाएर हुँदैन, व्यापार पनि गर्नुपर्छ । दाल भात तरकारीले देशभर नै कस्तो ओपनिङ गर्ला भन्ने चर्चा सुरु भएको छ । के यसले शत्रु गतेको रेकर्ड तोड्ला ? सुदन केसीले निर्देशन गरेको यो फिल्ममा मदनकृष्ण श्रेष्ठ, हरिवंश आचार्य, निरुता सिंह, पुष्प खड्का, आँचल शर्मा, बर्षा राउत लगायतका कलाकारको मुख्य भूमिका छ ।

Published date : 2019-05-03

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ