Flash

काठमान्डौ बैशाख २२ गते शनिबारका दिन प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटार, काठमाडौंमा लगातार १२६ घन्टा नृत्य गरेर गिनिज अफ वल्र्ड रेकर्डसमा नाम लेखाउन सफल नेपाली चेली बन्दना नेपाललाई प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले गिनिज बुक अफ वल्र्ड रेकर्डसको सर्टिफिकेट प्रदान गरेका छन् ।

बन्दना नेपाल फाउन्डेसनद्धारा आयोजित सो कार्यक्रममा सभापनि राम नेपाल, प्रमुख अतिथी प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली, बिशेष अतिथी नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका अध्यक्ष पुस्पकमल दाहाल प्रचण्ड रहेका थिए । कार्यक्रममा पत्रकारहरुको बाक्लो उपस्थीती रहेको थियो । बन्दना नेपाललाई गीनीज बुक अफ वल्र्ड रेकर्डसको सर्टिफिकेट हस्तान्तरण गर्ने कार्यक्रममा मिडिया संयोजकको रुपमा पत्रकार प्रकाश बराईली “अभिब्यक्ती” रहेका थिए ।

सो कार्यक्रममा बन्दना नेपालले नृत्य पनि प्रस्तुत गरेकी थिईन् । आफनो सपना साकार भएको र सपना साकार पार्न सर्वप्रथम घर परिवार अनि पत्रकारहरुको हात रहेको कुरा उनी बताउछिन् । लगातार १२६ घन्टा नृत्य देखाएर गीनीज बुक अफ वल्र्ड रेकर्डसमा नाम लेखाउन सफल नेपाली चेली बन्दना नेपाललाई हाम्रो तर्फबाट हार्दिक बधाई एबं सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौ । सोही कार्यक्रमको हेर्नुहोस् भिडियो  रिपोर्ट ।

भिडियो हेर्नका लागी तलको लिंक क्लिक गर्नहोला ।


 

Published date : 2019-05-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ