Flash

बीरेन्द्रकुमार साह
बिराटनगर ,

बिराटनगरको बिरेन्द्र सभा गृहमा शनिबार सम्पन्न भएको पुर्वाञ्चल लिटल स्टारको उपाधी स्मृती मल्लिकले जितेकी छिन् । साईमन फिल्म एण्ड इँटरटेनमेट मुम्बईको आयोजनमा बिराटनगरका १९ जना बालबालिकाहरुको सहभागीतामा भएको पुर्वाञ्चल लिटल स्टारको उपाधी सहित स्मृतिले नगद ५१ हजार सहित ट्रफी हात परिन्।

लिटल स्टारको फस्ट रनरअप कुणाल कुण्डलियाले ३१ हजार नगद सहित ट्रफी त्यस्तै सेकेन्ड रनरअप सापेक्षा श्रेष्ठले नगद २१ हजार सहित ट्रफी हात पारिन् । लिटल स्टारको निर्णायकमा क्षितिजा शाक्य , नशिला शाक्य, अमलेश कर्ण र सपना राजवँशि रहेको लिटल स्टारलाई मोनिका लिम्बुले कोरियोग्राफ गरेकी हुन। लिटल स्टारमा सहभागी भएका बालबालिकाहरुले टयालेन्ट राउन्ड , प्रश्न उत्तर, ल्यागत कुराहरुबाट बिजेता छानिएको कार्यक्रमका सँयोजक साईमन राजबँशिले बताए।

Published date : 2019-05-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ