Flash

काठमाण्डौ जेष्ठ ०५ – गायिका सुजता केसीको नयाँ गीत “मलाई के थाहा त” भर्खरै मात्र बजारमा आएको छ । गायिका केसीको जेठ ४ गते जन्मदिन परेको अवसरमा पत्रकारको साथमा उनले नेपाल स्नेही काख ललितपुरलाई सहयोग गरेकी हुन् ।

सरोज लामिछानेको शब्द, संगीत रहेको यस गीतमा सरोज लामीछाने र सुजता केसीको स्वर रहेको छ । चर्चित एबं लोकप्रिय निर्देशक शिब बिकको निर्देशन रहेको गीतमा बिरेन्द्र भाट बिपिनको छायांकन तथा सम्पादन रहेको छ । उक्त गीतको भिडियोमा याँशु श्रेष्ठ र युनिशको अभिनय हेर्न पाईन्छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-05-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ