Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा फरक- फरक सांगीतिक कोसेलीहरु बजारमा आइरहेको छन् । यस्तै फरक सांगीतिक कोसेलीहरु बजारमा आउने क्रममा माया प्रितिका प्रसङ्गबाट सजिएका गीतहरु नै धेरै बजारमा आइरहेका छन् ।यसै भिडमा एक राष्ट्रिय भावले सजिएको गीत पनि बजारमा आएको छ । उक्त गीत “हिमालको काखमा” बोलको रहेको छ । राजेश पायल राई द्वारा स्वर बद्ध यस गीतलाई शब्द फुर्वा घलेले भरेका हुन् भने संगीत लक्षु प्रकाश मल्लको रहेको छ ।

गीतको भिडियो निकै मेहनतका साथमा तयार पारिएको छ भिडियोमा बुद्धि तामांग, फुर्वा घले र साथीहरुको अभिनय देख्न सकिन्छ ।भिडियोलाई निर्देशन गीतकार गायक एवं साहित्यकार भरत उदासीले गरेका हुन् भने छायांकन रामकृष्ण कंडेल र सम्पादन रोशन धितालले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-05-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ