Flash

आर पोखरेल ,काठमाण्डौं ।

बजारमा लोक दोहोरी गीतको सङख्या फराकिलो बन्दैँ गइरहेको अवस्थामा ब्लोसम म्युजिक प्रा लीको प्रस्तुतीमा गायक सपन धर्ति र गायिका कविता परियारको सुमधुर आवाजमा निकै मार्मिक लोक गीत ‘ निष्ठुरी ’ बोलको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । सार्वजनिक गीतमा प्रेम पछिको वियोगलाई निकै कलात्मक रुपमा प्रस्तुत गरिएको छ ।

शैलेन्द्र भण्डारीको शब्द तथा लय सिर्जना गीतमा रहेको छ । मायालुले छोडेको दिन देखी मनमा निकै पिडा भएको गायकले बताएका छन । सागर गौत्तमको छायाँकन , अविनास डिसीको सम्पादन तथा उदय पौडेलको निर्देशनमा निमार्ण गरिएको भिडियो निकै आकर्षक रहेको छ । भिडियोमा आशा खड्का, विरेन्द्र ढकाल र राधिका भुजेलको अभिनय रहेको छ ।

‘ निष्ठुरी’ हेर्नुृहोस भिडियो ।

Published date : 2019-05-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ