Flash

रोशन पोखरेल , जेष्ठ १२
रुलोस्ना डिजिटल म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा कुशुम चौलागाईँको बास्तविक जिवन भोगाईमा आधारित लोकदोहोरी गीत ‘आगो जलाई’ गीतको भिडियो बजारमा सार्वजनिक भएको छ । गायिका विष्णु माझी र गायक कमल सुशान्त केसीको सुमधुर आवाज गीतमा रहेको छ ।

मायामा धोका पाउदाको पिडालाई गीतमा समेटिएको छ । विछोडको तडपाईलाई भुल्न नसक्ने प्रेमी प्रेमिकाको ब्यथालाई गीतमा समेटिएको छ । कुशुम चौलागाईँको शब्द तथा कमल सुशान्त केसीको संगीत एवम बावुराम केसीको थेगो गीतमा रहेको छ ।

प्रेमको सबै तिरबाट तिरस्कार गर्दा प्रेमीबाट टाडिनुपर्दाको पिडालाई गीतमा समेटिएको छ । अजय रेग्मीको छायाँकन , मिन रावलको सम्पादन तथा समिर थोकरको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । ‘आगो जलाई’ गीतको भिडियोमा सारिका केसी , संञ्जिता र विष्णुको निकै कारुणिक अभिनय रहेको छ ।

‘आगो जलाई’ गीतको पुरा भिडियो हेर्नुहोस ।

Published date : 2019-05-26

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ