Flash

विराटनगर , पुस १७
नेपाली गीत लोकदोहोरी क्षेत्रमा सुमधुर आवाजकी धनि गायिका मुना थापा मगर र गायक नविन गुरुङ्गको आवाजमा समेटिएको लोकदोहोरी एल्बम “उनको मेरो नाता टुट्यो” बजारमा आजबाट आएको छ । प्रियसी म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतिमा निमार्ण गरिएको गितमा विकाश गुरुङको शब्द , नविन गुरुङको संगित रहेको छ ।

माया प्रेमका मर्मस्पर्शी भोगाइका यादमा कसैको अभावमा बाच्नुपर्दाको अवस्थालाई गितमा समेटिएको छ । जिवनका यात्राहरु भोग्ने क्रममा अनेक प्रकारका समस्या र चुनौतिलाई मानव भएपछि भोग्नुपर्छ त्यही भोगाईका पिडालाई मौलिक रुपमा गित मार्फत गायक नविनले गाएका छन । कसैले अन्जानमा गरेको गल्तीको कारणबाट जिवनमा आएको विछोडमा भुल्नै नसक्ने कथालाई समेटिएको छ ।

लोकदोहोरी क्षेत्रकी सफल गायिका मुना थापा मगर र गायक नविन गुरुङको सुमधुर स्वरले सजिएको छ । म्युजिक भिडियोलाई मुकेश हुमागाईले छायाकन , अविनास डिसीले सम्पादन गरेका छन । भिडियोमा आशा खड्का , बुद्धविर थापाको अभिनय रहेको छ । “उनको मेरो नाता टुट्यो”लाई वविता श्रेष्ठले निर्देशन गरेकी हुन ।

“उनको मेरो नाता टुट्यो”को भिडियो लिंक

Published date : 2017-12-31

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ