Flash

शिव भटटराई , इटहरी
समाजिक सञ्जाल टिकटकमा सवार्धिक रुचाइएकी डान्सर योगिसा खत्री अव भने चलचित्रमा खेल्ने भएकी छन । आफ्नो थुप्रै म्युजिक भिडियो तथा टेलिश्रृङख्लामा आफनो अभिनय एवम नृत्य प्रस्तुत गरिसकेकी उनलाई बाल नायिकाको भुमिकामा रजतपटमा ल्याउनको लागी आफु तयार भएको चलचित्र निर्देशन शंकर अधिकारी घायलले बताए ।
राम्रो कला भएकी ११ बर्षिया बाल कलाकार योगिसा खत्रीको अभिनय कला बाट आफु निकै प्रभावित भएको उनले बताए । अभिनय एवम नृत्यमा अब्बल भएकै कारण बाल नायिका बन्ने पक्का भएको उनले बताए । लुम्बिनी मुभी मेकरको ब्यानरमा केदार मल्लको निर्देशन र शंकर अधिकारी घायलको लेखन रहेको नेपाली कथानक चलचित्रमा बाल नायिकाको रुप मा देखा पर्दै छिन। छिट्टै छाँयाकन गर्ने तयारीमा रहेको उनले बताए । योगिसा खत्रीलाई हाम्रो तर्फबाट सफलता को शुभकामना

Published date : 2019-06-15

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ