Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा पछिल्लो पटक निकै उत्कृष्ट गीतहरु बजारमा आइरहेका छन् । सोहि क्रममा अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुको सांगीतिक चाहनालाई ध्यानमा राखेर “बैमानी बैमानी” बोलको गीत पनि बजारमा आएको छ । युवापुस्त लक्षित यो गीत जितु श्रेष्ठ र अनु अधिकारीको सुमधुर स्वरमा रहेको छ । कसैको रुपको सुन्दरताले मोहित बनेको प्रसंगमा तयार भएको यस गीतलाई शब्द योगेन धोली र संगीत मिलन सुर्खेतिको रहेको छ ।

गीतको म्युजिक भिडियो पनि निकै आकर्षक बनेर अहिले डिजिटल बजारमा सार्बजनिक भैसकेको छ । भिडियोमा निता ढुंगाना, आमेश भण्डारी लागएत साथीहरुको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन बिदुर सिवाकोटी र छायांकन तथा सम्पादन रोशन धितालले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-06-25

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ